Overzicht – Boeken

 2018

  1. Om nooit te vergeten – Thomas Olde Heuvelt
  2. De overlevenden – Alexandra Bracken
  3. Monster – Michael Grant
  4. Artemis – Andy Weir
  5. Aytons erfenis – Vrede van Gaul 1 – Ton den Dekker
  6. Een kracht ontwaakt – Petra Doom
  7. Cel 7 – Kerry Drewery
  8. Wintercode – Pen Stewart
  9. Wereldbedenkers
  10. Magnus Ridolph – Jack Vance
  11. De Fox Valley Moorden – Jack Vance
  12. Gravity – Hermanjan Ursem
  13. Toekomstdenken – Tirade 468 en Edge Zero 2016 door onze leden
  14. De uitnodiging – Timo Parvela & Bjorn Sortland
  15. Ontwakende goden – Sylvain Neuvel
  16. De aarde blijft altijd bestaan – George R. Stewart
  17. De Herderskroon – Terry en Lynn Pratchett
  18. Als de sterren zingen – Tonke Dragt
  19. Grote Planeet – Jack Vance

2017

  1. Dat gebeurt hier niet – Sinclair Lewis
  2. Edge Zero 2016
  3. De Twaalf Koningen van Sharakhai – Bradley P. Beaulieu
  4. Thomas en de veer van de griffioen – Cornelia Funke
  5. SOS Fabelwezens – Esther van Lieshout
  6. (On)volmaakt – Luigi Ballerini
  7. In de voorste linie – Michael Grant
  8. Pest – Joost Devriesere
  9. Sam Wilson – Zodiac
  10. Is er leven op Mars? – Jon Agee

2016

  1. De Geheimen van de Nar – Robin Hobb
  2. De Oude Magie – Mariëtte Aerts
  3. De Behandeling – Suzanne Young
  4. Rode koningin – Rode koningin 1 – Victoria Aveyard
  5. Het 13e Huis – Romina Russell
  6. De raketwedstrijd – Anaïd Haen & Django Mathijsen
  7. De dochter van de Toragh – Tisa Pescar
  8. Het Eerste Boek – Het Verscholen Volk 7 (en slot) – Harman Nielsen
  9. Op Stoom – Schijfwereld 40 – Terry en Lynn Pratchett
  10. Station Elf – Emily St. John Mandel
  11. De Remedie – The Program 3 – Suzanne Young
  12. Het Spel der Spellen – Wildcards 1
  13. Cardan – Marten Blom
  14. Penryn & het gevecht om hemel en aarde – Angelfall 3 (en slot) – Susan Ee
  15. De vierde dag – De Drie 2 – Sarah Lotz
  16. Megan Shepherd – The Cage
  17. De Klauw – Magycker 1 – Adrian Stone
  18. De raadselachtige ruimte – Neal Shusterman & Eric Elfman
  19. Duivelmaeker – Bianca Mastenbroek
  20. Het Monster van het Mistmoeras – Sagen van het Dassenbos 2 – Marc de Bel
  21. Opgejaagd – Pen Stewart
  22. Seance – Kevin Valgaeren
  23. Zeil de terpen over de ijzige broeikaszee – Tais Teng & Jaap Boekestein
  24. Zand – Hugh Howey
  25. Tinnen soldaten – Chistopher Golden
  26. Armada – Ernest Cline
  27. Nachtwild – De demonen van Dalca 1 – Johan Vandevelde & Bart Vermeer
  28. Bloedlijn – De demonen van Dalca 2 – Johan Vandevelde & Bart Vermeer
  29. Suni – Het grote crisisplan – Isabella Quinn
  30. Medicijn – Ingrid Oonincx
  31. Ze weten niet wat ze doen – Jussi Valtonen
  32. Een kroon voor Koud Zilver – Alex Marshall
  33. Space Rats – Bavo Dhooge
  34. Drakensteen – Mariëtte Aerts
  35. Stranders – Iris Stobbelaar
  36. De stad van de alchemist – Natalie Koch
  37. Een Frozen hart – Elizabeth Rudnick
  38. Bibliotheek der Zielen – Ransom Riggs
  39. Ras – Johan Leys